Postmodern Jukebox

V dnešní době v hudebním světě vzniká řada hitů, které se následně celá léta přehrávají v rádiích, v televizi a samozřejmě na internetu. Díky rozmachu YouTube má uživatel internetu a milovník hudby v jedné osobě možnost seznámit se s obrovským množstvím interpretů, zpěváků, zpěvaček i hudebních skupin. Pokud vás však moderní hudba nebaví a rádi se vracíte k minulosti, mohl by vás zaujmout YouTube kanál Postmodern Jukebox, který v sobě kombinuje texty přítomnosti a rytmus minulosti!

Stručná historie
Postmodern Jukebox je z hlediska členů proměnlivé seskupení, které vzniklo v roce 2011. Postmodern Jukebox se specializuje na přepracování moderních populárních (nejčastěji popových) písní do klasičtějších hudebních žánrů první poloviny dvacátého století. Na své si tak přijdou především milovníci žánrů, jako je jazz, swing a ragtime.

Postmodern Jukebox pravidelně každý týden nahrává nová hudební videa na YouTube. Do dnešního dne vytvořili již přes dvě stovky videí a stále ve své činnosti pokračují. Mezitím se v jejich řadách vystřídalo přes sedmdesát umělců, a Postmodern Jukebox již stihl uspořádat i několik sérií koncertů ve více zemích světa.

Hudba a použité písně
Během doby své činnosti Postmodern Jukebox zpracoval písně od řady známých zpěváků a zpěvaček. Střídá muže a ženy, takže písně původně zpracované zpěvačkou mohou být v jejich pojetí představené mužem, a obráceně. Mezi jejich tvorbou najdete hitovky jako Roar (Katy Perry), Bad Romance (Lady Gaga), My Heart Will Go On (Celine Dion), Umbrella (Rihanna), Toxic (Britney Spears) a mnoho, mnoho dalších. Jestli tedy máte zájem slyšet nové písně ve starém pojetí a jste milovníky hudby z první poloviny dvacátého století, Postmodern Jukebox by vás mohl zaujmout.